turnaj v badmintonu

Kdy: 24. 11. 2018

Přihlášení do turnaje: ZDE

Seznam přihlášených: najdete ZDE

Registrace je platná po uhrazení registračního poplatku na účet: 2200440288 / 2010 VS:24112018 do 16. 11. 2017 Do poznámky pro příjemce napište název týmu.

Kde: Sokolovna, Brabansko 2, Přerov

Čas: 09:20 – 09:45 Registrace týmů
10:00 Zahájení turnaje

Kategorie: Mix (žena + muž), věkově neomezeno, celkem 12 týmů.
(Dle zájmu bude počet týmů navýšen maximálně na 18 párů.)

Systém turnaje: Základní skupina – dvě skupiny po šesti týmech, systém každý s každým. Každé utkání se hraje na dva sety, celkem se hraje o 6 bodů, bodový zisk se započítává do tabulky. Za vyhraný set jsou vítěznému týmu připsány do tabulky 2 body, týmu, který prohraje set je připsán 1 bod, pokud získá 11 a více uhraných míčků v setu. Pokud tým, který prohraje tento set, získá v tomto setu méně jak 11 uhraných míčků, nejsou mu do tabulky připsány žádné body a vítěznému týmu jsou připsány 3 body. Celkové pořadí v tabulce je určeno počtem získaných bodů a při bodové rovnosti vzájemným zápasem. Playoff – dva týmy s nejvyšším bodovým ziskem z každé skupiny postupují do playoff, které se hraje vyřazovacím způsobem na dva sety. Pokud týmy získají stejný počet setů, rozhoduje vyšší součet získaných bodů v obou hraných setech. (systém může být upraven, dle počtu přihlášených týmů.)
Startovné: 330,- Kč /tým – nečlen ČOS (165,-Kč + 165,- Kč)
200,- Kč /tým – člen ČOS (100,- + 100,- Kč)
265,-Kč / tým – kde je člen ČOS + nečlen ČOS (100,- Kč + 165,- Kč)
(Členům ČOS na startovné přispívá pořádající župa. Částku uvedenou v Registračním poplatku hradí účastník při přihlášení dle propozic k turnaji.)

Občerstvení: Individuální, v blízkém okolí sokolovny v místních restauracích.

Pravidla: dle platných pravidel badmintonu (například ZDE)